• An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
Tudtad-e, hogy a chat a honlap jobb alsó sarkában egy kattintással kinyitható?
# Név Tagok Szezonok Futamok Első futam Utolsó futam Futam pontátlag Szezon pontátlag Pontok Index
1.Catch me if u can33142013-09-122014-10-23411935802.5
2.Massachusetts Racing Team1182013-03-282013-07-04251991992.442
3.Team Logitech43272011-08-042012-03-22262357042.098
4.VCRC Veterans42162012-09-132013-07-04393126242.046
5.Fast & Furious Racing Team7131572012-09-062015-11-285667187282.017
6.Deltec Racing Team1162017-01-192017-02-16281691691.983
7.Fast & Furious Racing Team1112015-11-282015-11-283030301.983
8.Zodo Garage1112014-03-132014-03-131818181.926
9.LOL Racing Team1122014-03-132014-05-081121211.892
10.SRT21102012-02-232012-06-28454454451.886
11.NRT Ferrari Team3182012-09-132012-12-20433453451.88
12.Senic Racing Team12122012-09-062012-12-2014841681.88
13.Fast and Furious Racing Team33382015-11-052016-06-164252815841.874
14.HorFer Motorsport22202011-08-252012-06-28313146281.846
15.Neo-Team43232012-02-232013-12-19282136391.798
16.Ghost Raiders Team42402011-08-042012-06-213060512091.782
17.S.R.T.21202012-02-162012-06-21183653651.773
18.Fu Race Team32242013-09-052013-12-19364318611.756
19.Duhai Dubajok1112015-08-062015-08-068881.749
20.Verdak1122014-04-102014-04-242447471.749
21.At Speed Motorsports-Volvo1142011-10-202011-12-081040401.73
22.The One1142013-09-262013-11-211870701.73
23.Fight Club Racing Team32232013-03-212013-07-04343967911.71
24.ZRT2182012-03-222012-06-28221741741.696
25.Herbie Rides Again Team31162014-03-062014-06-12253923921.688
26.The A-Team33372011-08-042011-12-15243019041.684
27.Hawk Racing Team46892011-08-092012-12-203551430861.62
28.Perfect Speed21102016-10-272017-02-16313133131.613
29.Audi Motorsport32132015-04-232015-11-28342204401.579
30.VCRC Gold Wings10151622013-09-052016-06-162325337891.562
31.SRT- Senic Racing Team32212013-03-212013-07-04111162321.559
32.kicCsiLlag Touring Car Team65922011-08-042013-06-272749324651.546
33.RoG Team33292014-03-062015-01-08181765281.482
34.Side Motorsport32152013-03-282013-12-19372765521.471
35.ScudeRia-Ria-Hungaria3152013-09-122013-11-21261321321.458
36.Peugeot-sport11122011-08-302011-11-22232782781.442
37.West Endurance Masters9131112011-08-042017-02-163832942731.432
38.m4dTigers Motorsport2182013-03-282013-07-04332622621.404
39.Dream Team1142012-04-192012-05-311040401.4
40.BMW Alpina B6 GT31112015-11-282015-11-282020201.386
41.Silent Assassins64282014-03-132015-10-29281937711.378
42.T Team7101062014-03-062015-12-172728228201.303
43.Kezdo Csapat2182014-03-132014-06-19191531531.3
44.NRT Audi Team1172012-09-132012-12-201281811.299
45.Itallardo Motore1162012-09-272012-12-201166661.297
46.ZoCi Racing1182013-09-122013-12-19867671.297
47.Dubai Duhajok36282014-09-252015-11-28251187071.295
48.Bajor Bollerek63442013-09-052015-01-08213119341.291
49.Scuderia Cuore Sportivo1112013-12-122013-12-122424241.229
50.T Racing Team1152014-03-132014-06-051049491.229
51.Borsodi-team Volvo2182011-08-252011-12-08262072071.227
52.Ghost Rider Team41162012-09-062012-12-13243823821.217
53.Troogers Team21122013-03-212013-05-30121401401.215
54.sogorok team21142012-02-162012-05-10162302301.193
55.Nemzeti BMW Team3182013-09-122013-12-19272122121.176
56.West Endurance Junior43442016-02-042017-02-162537111141.156
57.PLG Crew31162014-09-182015-01-08254074071.148
58.Muncheni Ordogok32222013-11-142014-06-12272925841.144
59.Mazsola-Tanoda44362011-08-252013-07-04181646551.137
60.Fody GT2172014-09-252015-01-15181251251.107
61.SUHANOW Motorsport31142013-09-052013-12-12192592591.1
62.Benimo Motorsport Team48662014-03-132015-12-102218514821.081
63.Foki Racing Team39912014-03-062016-11-242222420151.065
64.N0 Fear23102015-09-262015-11-1222742211.06
65.Dombovar Racing Team2182012-04-122012-05-24322542541.045
66.3D Chatbetyar Motorsport22322011-08-092012-04-26101613221.044
67.nvidia Team1162013-09-262013-12-05528281.043
68.Team Coca-Cola2142011-08-252011-10-202288881.042
69.LMT Racing34202015-04-232015-10-0118923661.016
70.Mazsola-Tanoda JR2182013-03-282013-07-041185851.014
71.Troogers Racing Team1112013-03-282013-03-284441.009
72.Nemesis Racing Team22272012-02-162012-06-28131703391.001
73.Offroad Frenzy31142012-09-202012-12-13101401400.982
74.PHWTCC Liga31162012-09-062012-12-13182912910.974
75.SuHaLa Motorsport32242013-03-212013-07-04212575140.956
76.NRT2182012-09-132012-12-20221791790.955
77.BMW POWER21102012-02-232012-06-28161641640.927
78.Benimo Motorsport Team 11202015-04-162015-11-12112182180.922
79.Benimo-Motorsport Team12232013-03-212013-12-197771530.922
80.GTR Team21102011-08-252011-12-15101041040.92
81.Ground Effect Motorsports32262013-03-212013-12-12233036060.92
82.Practice Racing Team31122012-04-122012-06-21121411410.907
83.PU-FO TEAM42242013-03-212013-07-04242835660.901
84.Speed Team23352013-09-192014-06-19101203610.878
85.Team GTR31202011-08-092011-12-06275405400.852
86.PuFo42242013-09-052013-12-19252975930.831
87.Troogers Racing43342012-09-062016-06-16141574720.83
88.Borsodi-team12292011-08-252012-06-217971940.823
89.GM Team1162014-09-182014-10-16421210.823
90.Mc Team1112014-10-092014-10-098880.823
91.BTC Team1172013-09-262013-12-19643430.823
92.Old Fox Racers11202011-08-042011-12-0881521520.823
93.Big team11142013-03-212013-06-2781171170.823
94.Killer Bees78992015-04-162017-02-162328422700.82
95.NoBrakes22282015-11-262016-06-09304208390.807
96.Shell Racing Team31162011-08-042011-12-08121871870.795
97.Teky VCRC Racing Team1142012-02-162012-03-15416160.775
98.Castrol LMP Motorsport21102012-09-202012-12-13655550.766
99.Killer Bees Team2272014-10-112015-01-1721731450.761
100.AnonymTeam1122014-03-272014-04-10713130.748
101.VCRC Audi s421162013-03-212013-06-2781321320.72
102.Noch Einmal Team21162014-09-182015-01-08111791790.661
103.SR Racing1142014-10-302014-11-13833330.66
104.FTCL Racing 11142014-09-182014-12-11182462460.648
105.ВАЗ Team31162012-09-062012-12-13101561560.636
106.Moszkvics slusszkulcs MSE22192013-09-052016-05-12171593170.635
107.Nameless Racing Team31162011-08-042011-11-10355575570.601
108.Ghetto Team32302011-08-092012-06-21131903790.583
109.ALL STAR Klubb SE21122013-09-052013-11-28781810.57
110.PaDTars Racing Team22122015-05-072015-09-26171012010.545
111.Utolsosor Team23412015-11-052017-02-162533610070.543
112.Dark Future Team2182011-10-252011-12-06252012010.525
113.Fast & Furious Racing Team #241122012-10-042012-12-13131581580.481
114.SEAT SPORT TEAM31142014-03-062014-06-12111491490.473
115.BatonyTeam21122013-03-212013-06-27786860.466
116.OBHUN Racing44332014-10-112017-02-16181516040.466
117.Rust-eze Racing2182014-04-032014-05-15141131130.466
118.Joe Racing1122015-05-072015-05-071019190.464
119.LMP Motorsport1182013-03-212013-05-30432320.451
120.Fonix Racing Team2122012-06-212012-06-211223230.449
121.DC Shoes Racing Team2142013-05-162013-05-301662620.442
122.OFR13312013-03-212014-05-155491470.433
123.K-Pax Racing1172011-08-252011-12-15534340.433
124.Old Fox Racers (OFR)23482011-08-092012-12-134641920.428
125.CSAK-NORRIS1162014-04-172014-05-29739390.424
126.Seat Leon Motorsport2122012-11-152012-11-153467670.421
127.CSAK-NORRIS Motorsport21162013-09-052013-12-12694940.398
128.Gyorujbarati TCC31182011-08-092011-12-06122222220.38
129.rFGT Invaders2222015-07-252015-07-252323460.369
130.JaGa Racing1122011-11-082011-11-081224240.361
131.DeathLords1142011-09-132011-09-272183830.36
132.FODOR eMAG TEAM1142012-09-202012-11-15311110.337
133.Sor Team32212011-08-042011-11-229921840.329
134.Weekend Warriors12102015-11-262016-02-0416811610.3
135.Monster Energy Team22102011-08-092012-12-1319971930.282
136.Nintendo Team Jaszkun21162011-08-092011-11-08142242240.256
137.RRFL Team2222014-11-082014-11-082222430.23
138.OBHUN Racing Junior3182015-04-162015-06-18131051050.178
139.SEAT team1142012-10-182012-11-151220.177
140.Amstaff Racing21142016-10-272017-02-16152082080.171
141.Vadmalac Racing Team1122014-09-182014-09-181110.074
142.Evolution1142015-12-032015-12-101041410
143.Greentree Team1122011-10-252011-10-251631310
144.Quattro GmbH1162011-08-042011-09-010000
145.R Motorsport1122012-09-062012-09-061020200
146.Turul Ronin Team1112014-12-062014-12-061616160

Virtual Car Racing Challenge League System (V.L.S.)
© 2010-2014 HorCsa www.vcrc.hu

Következik:

Létszám:
TeamSpeak
December 2017
H K Sze Cs P Szo V
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Kiemelt partnereink


Hirdetés
V.L.S. partnerek




Fórum friss

További témák »

Statisztika
Tagok : 574
Tartalom : 636
Oldalainkat 161 vendég böngészi
Kapcsolás ki/be Vigyorok Történet GYIK Kide Chat
dokee: sziasztok
Big: :dancehula :dancehula
Wolf: Esetleg ha valakit érdekel: «link»
soma-sk8: Ja és a facebook aktívabb :)
soma-sk8: Elvileg lesz majd Nissan GT500...
Páran így is 3-4 bajnokságban nyomatják.
soma-sk8: Nincs szétszéledve, csak itt most 1 deka bajnokság sincsen
A krémje most a HRF1RT-nél csapatja az indycart:
Big: nagyon szétszéledt a kis csapat :(
Big: Mi történt itt?
Big: utolso hsz 18 napja????
Nyil: na mire hova?
HUGO: óóó vannak még a régiekből jócskán!
HUGO: Jó estét mindenkinek!
Nyil: Nyilván rf2-re, ránezek majd endura vagy indyre
boxos: RF2-re gondolsz?hrf1rt-nél most fog indulni indicar hamarosan vagy endurance van még
Nyil: verseny legyen :D
boxos: Hi bajnok :) milyenre gondolsz: :) SRS-nél endurance,hrf1rt megane kups :)
Nyil: merre van verseny?
Nyil: sziasztok!
m4dm3n: i'll be back.....maybe :DD
zippair: Wake up, Neo!

Csak a regisztrált felhasználók küldhetnek üzeneteket, regisztrálj vagy jelentkezz be
JoomlaWatch Stats 1.2.7 by Matej Koval