2. Benimo Motorsport Team (789 pont) - Blacky, Gabesz, schtupek
  3. T Team (674 pont) - boxos, m4dm3n, sztamas

Gratulálunk a győzteseknek!

A szezon röviden számokban:

• 38 nevezés érkezett a bajnokságra, négy versenyző indult el mind a 22 futamon, 15 versenyző vett részt a futamok több mint a felén.
  • 30 versenyző szerzett pontot és 30-an szerepelnek a ponttáblázatban. Ami azt jelenti, hogy 8 nevezett versenyző nem vett részt egyetlen futamon sem.
  • A legnagyobb létszám Motorland második futamon volt, 21 versenyző állt rajthoz. A legkisebb mezőny 12 főből állt. Átlagosan 16-en vettek részt a futamokon.
  • 15 versenyző fejezett be minden futamot amin elindult.
  • Legtöbb futamgyőzelmet (13) Nyil szerezte. Mögötte Daniel Wizner (3), majd Gabesz (2) és Blacky, foki78, boxos (1).
  • Legtöbb indexpont büntetést Gabor Vas kapta (összesen 0.179) és 12 versenyző volt aki nem részesült indexpont büntetésben a szezon alatt.

A teljes ponttáblázatot itt nézhetitek meg!

A V.L.S. által vezetett statisztika a szezonról itt látható!

A bajnokság menüpontjai átkerültek az Eredmények->kTCC->kTCC 2015 (s11) menüpont alá!

Az egyéni dobogós helyezettek és a bajnok csapat tagjai kérjük töltsék ki a profiljukban az elérhetőség fülön a címüket, ahová a nyereményüket postázhatjuk.

Gratulálunk mindenkinek, és sikeres versenyzést kívánunk a továbbiakban!